Спеціальність 5.05070103 "Електропостачання" - Український політехнічний технікум

Перейти до вмісту

Головне меню:

Спеціальність 5.05070103 "Електропостачання"

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ! 
Cпеціальність 5.05070103 "ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ".
 
 
 
 
 
 
 
Спеціальність  5.05070103 "ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ".

Освітній рівень: Молодший спеціаліст
Кваліфікація : технік - електрик

 
 
 
 
Підготовка фахівців даного напрямку не втрачає актуальності оскільки енергетика – це самостійна галузь, і її розвиток є основою для подальшого розвитку та модернізації промисловості.
Здобувши диплом молодшого спеціаліста техніка – електрика ви станете фахівцем з обслуговування електричних мереж, систем релейного захисту та автоматики електропостачання, електричних апаратів та приладів електровимірювальних засобів, спеціального обслуговування електроустаткування невеликих підстанцій, головних і районних знижувальних підстанцій а також електрогосподарств електростанцій та обіймати посади майстрів дільниці(змін) з ремонту обладнання, енергетиків дільниць(цехів), електромонтерів з обслуговування підстанцій, електромеханіків силових мереж, тощо.
З студентами працюють висококваліфіковані і досвідчені викладачі, завдяки існуючим інтегрованим зв’язкам випускники технікуму мають можливість продовжувати фахову освіту у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації з 2-го, або 3-го курсів і отримати освіту на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра.
Для випускників ПТУ -- скорочений термін навчання

 
 
 

   Навчання  виконується як за державним замовленням, так і за контрактом  по денній  формі навчання . Для випускників ПТУ передбається скорочений термін навчання .

 
 
 
© Copyright 2015 Олег Мілованов . Всі права захищені
Яндекс.Метрика
Назад до вмісту | Назад до головного меню