build_links(); ?>

Підготовчі курси - Український політехнічний технікум

Перейти до вмісту

Головне меню:

Підготовчі курси

АБІТУРІЄНТУ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ! 
Організація роботи курсів підготовки до вступу до 
Українського політехнічного технікуму
 
 
 
1. Курси підготовки до вступу до Українського політехнічного технікуму створюються наказом директора технікуму . Підготовчі курси працюють на основі самоокупівлі за рахунок коштів, які вносяться слухачами курсів на розрахунковий рахунок технікуму в порядку плати за навчання.
 
 
 
 
1.1 Заняття на курсах підготовки до вступу до Українського політехнічного технікуму проводяться у відповідності з навчальними планами, які передбачають вивчення предметів, з яких здаються вступні іспити (на базі 9 класів - математика, українська мова) і додатково фізики, або тестування для отримання сертифікатів УЦОЯО (на базі 11 класів - математика, українська мова, фізика). Навчально-методичне забезпечення курсів здійснюють циклові комісії соціально-гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін. Навчальні програми для курсів затверджуються директором технікуму.
 
 
 
 
1.2 Особи, які бажають стати слухачами курсів підготовки до вступу до Українського політехнічного технікуму , надають керівництву курсів наступні документи: заяву встановленого зразка, копію свідоцтва про народження або паспорта, довідку з навчального закладу або документ про освіту, копію ідентифікаційного коду, копію квитанції про оплату.
 
 
 
 
1.3 Зарахування до складу слухачів курсів підготовки до вступу здійснюється відповідним розпорядженням директора технікуму , після надходження коштів за навчання на розрахунковий рахунок коледжу та у випадку відповідної комплектації групи.
 
 
 
 
1.4 Заняття на курсах підготовки до вступу до Українського політехнічного технікуму проводяться у відповідності з навчальними планами, які передбачають вивчення предметів, з яких здаються вступні іспити (на базі 9 класів - математика, українська мова) і додатково фізики, або тестування для отримання сертифікатів УЦОЯО (на базі 11 класів - математика, українська мова, фізика). Навчально-методичне забезпечення курсів здійснюють циклові комісії соціально-гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін. Навчальні програми для курсів затверджуються директором технікуму.
 
 
 
 
 
1.5 Заняття на курсах підготовки до вступу забезпечують штатні викладачі технікуму або сумісники на умовах почасової оплати за межами їх робочого часу по основній посаді за наявністю відповідного наказу по технікуму.
 
 
 
 
1.6  Адміністрація курсів має право відрахувати слухача курсів підготовки до вступу, якщо він не дотримується правил внутрішнього розпорядку або не приступив до занять.
 
 
 
 
1.7 При зарахуванні слухачів курсів до числа студентів відбіркова комісія діє згідно Правил прийому до УПТ в поточному році.
 
 
 
© Copyright 2015 Олег Мілованов . Всі права захищені
Яндекс.Метрика
Назад до вмісту | Назад до головного меню