build_links(); ?>

Бухгалтерія УПТ - Український політехнічний технікум

Перейти до вмісту

Головне меню:

Бухгалтерія УПТ

ВАЖЛИВЕ

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА БУХГАЛТЕРІЇ
УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО ТЕХНІКУМУ
 
 
 
 

Головний бухгалтер
Гузь Олена Володимирівна
e-mail : ukrpolitech@i.ua
Телефони : (0564) 90-10-38 ;90-32-94
 
 
Порядок розміщення вищими і професійно-технічними навчальними закладами вільних коштів на депозитних рахунках
   Уряд затвердив механізм розміщення державними та комунальними вищими і професійно-технічними навчальними закладами, їх відокремленими структурними підрозділами на вкладних (депозитних) рахунках в установах державних банків тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих ними за надання платних послуг. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 657.

   Вищі та професійно-технічні навчальні заклади зможуть розмістити тимчасово вільні бюджетні кошти в національній валюті в державних банках за умов оформленої заявки-пропозиції до банку, наявності у договорі між банком та закладом пункту щодо права закладу на повернення вкладу за першою ж його вимогою без сплати банку неустойки. Окрім того, банківській установі забороняється списувати кошти з вкладного (депозитного) рахунка навчального закладу.

   Тимчасово вільні бюджетні кошти на вкладних (депозитних) рахунках навчальних закладів розміщуються лише у межах поточного бюджетного періоду. Вищі та професійно-технічні навчальні заклади зобов’язані повернути кошти не пізніше 20 грудня такого ж періоду на спеціальний рахунок, відкритий в органі Казначейства, або на поточний рахунок, відкритий відповідно до законодавства у банку. Відсотки за користування вкладом (депозитом) повертаються на спеціальний реєстраційний рахунок, відкритий в органі Казначейства, не пізніше 20 грудня поточного року.

   Кошти навчального закладу на депозитному рахунку можуть бути розміщені за умови відсутності простроченої кредиторської заборгованості за загальним фондом та відповідними напрямами використання спеціального фонду навчального закладу на дату розміщення.

   Порядок розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, затверджений відповідно до частини дев’ятої статті 13 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України.
 
 
 
© Copyright 2015 Олег Мілованов . Всі права захищені
Яндекс.Метрика
Назад до вмісту | Назад до головного меню