Звернення директора Українського політехнічного технікуму - Український політехнічний технікум

Перейти до вмісту

Головне меню:

Звернення директора Українського політехнічного технікуму

ВАЖЛИВЕ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ! 
В День знань і початку Нового навчального року !
 
 
 
 
 
 

Шановні !   
   Перше вересня - день особливий , наповнений найсвітлішими і теплими почуттями, свято, яке в житті кожної людини залишає добру пам'ять. Для кожного з нас 1 вересня - точка відліку, яка знаменує нові знання, нові успіхи і нові досягнення.
   Час настійно вимагає від нас вчитися безперервно, удосконалювати свої професійні навички. Освіта стає одним з найголовніших ресурсів економіки, успішний розвиток якого - основа гідного життя особи і держави в цілому.

Дорогі студенти технікуму! 
   Попереду новий навчальний рік. Вам належить знову поринути у вир непередбачуваних студентських подій і вражень. Хочу побажати , щоб цей навчальний рік приніс вам не тільки нові знання, але й навчив думати, аналізувати, відчувати, співпереживати.

Особливі вітання першокурсникам !
   Для вас свято 1 вересня - це перший крок у майбутню професію, старт нових починань і прагнень , перспектив і можливостей самореалізації . Студентська пора  стане початком дорослого життя і перших самостійних рішень. Попереду у вас чудовий час. Вам належить підкорити нові вершини знань, зробити унікальні відкриття.

Високоповажні батьки першокурсників !
   Від імені педагогічного колективу  дякую Вам за ваших дітей і їх виховання , за Ваш спільний із ними вибір – вступити на навчання до Українського політехнічного технікуму. Прошу Вашої допомоги у нашій важливій і спільній справі – виховання і навчання Ваших дітей, що є головною метою діяльності нашого навчального закладу. Здоров’я , щастя й радості у житті , гордості за своїх дітей . Хай наш навчальний заклад стане спільним домом для Вас і Ваших дітей – наших студентів!

   Зі словами особливої вдячності звертаюся в цей день до всього колективу працівників технікуму.

Вельмиповажні викладачі та працівники технікуму!
   В День знань і початку Нового навчального року я звертаюсь до Вас із повагою і вдячністю за Вашу невтомну , часом жертовну працю , в цей нелегкий для всіх нас час. Будьте здоровими і сильними духом,  Ваше нелегке покликання — «сіяти» добре, розумне і вічне!
   Прийміть з любов’ю й терпимістю наше молоде поповнення, прихистіть, виховайте і навчіть цих красивих дівчат та юнаків, скеруйте на вірну життєву дорогу!
   Вам, хто присвятив своє життя благородній меті виховання майбутнього нашої країни, в цей святковий день , бажаю безперервного професійного вдосконалення, вдалих і добрих звершень. 

   Дякую всім ветеранам педагогічної праці технікуму , які віддали найкращі роки життя улюбленої професії.

   Бажаю батькам студентів якнайчастіше радіти успіхам дітей, а самим студентам - якомога частіше радувати своїх батьків.

   Усім - творчих успіхів, сміливих експериментів і яскравих відкриттів.

Зі святом!
Директор технікуму    Валерій Семинько
 
 
 
© Copyright 2015 Олег Мілованов . Всі права захищені
Яндекс.Метрика
Назад до вмісту | Назад до головного меню