Спеціальність 5.05070104 "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд" - Український політехнічний технікум

Перейти до вмісту

Головне меню:

Спеціальність 5.05070104 "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд"

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ! 
Cпеціальність 5.05070104 "МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ І ЦИВІЛЬНИХ СПОРУД”
 
 
 
 
 
 
Спеціальність  5.05070104 "МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ І ЦИВІЛЬНИХ СПОРУД”

Освітній рівень: Молодший спеціаліст
Кваліфікація : технік - електрик
 
 
 
 
 
   Підготовка фахівців ведеться з  1954 року. За  роки ії існування було підготовлено 5760 техніків- електриків за заочною, вечірньою та денною формами навчання. По закінченні навчання за обраної спеціальністю випускники отримують диплом молодшого спеціаліста і кваліфікацією «технік- електрик».

   Викладання спец дисциплін здійснюється викладачами з багатим досвідом педагогічної роботи. Спеціалісти, які отримали диплом техніка- електрика можуть займати первинні посади : майстрів дільниць, зміни, з ремонту електрообладнання, енергетиків або електриків цехів, дільниць; лаборантів електромеханічних випробувань та вимірювань, з електроізоляційних матеріалів; електромонтерів з обслуговування підстанцій, перетворювальних пристроїв, ремонту та обслуговування апаратури, пристроїв сигналізації, блокування; електрослюсарів з ремонту електричних машин, устаткування розподільчих пристроїв; електромеханіків силових мереж та електроосвітлення, засобів автоматики та приладів технологічного обладнання, контролерів електромонтажних робіт.
 
 
 
 
 
 
   Професійне призначення спеціалістів спеціальності 5.05070104 стосується практично усіх галузів народного господарства, починаючі з обслуговування електрообладнання цивільних споруд (ЖКК, дитячі садки, школи, інтернати, побутови комбінати та інше), суднобудівельних компаній, промислових підприємств різного напряму. Це пов’язано з тим, що енергетика, як галузь, виробляюча енергоносії є основа для розвітку усій країни, вона постійно розвівається, модернізується, оновлюється.
Для випускників ПТУ -- скорочений термін навчання
 
 
© Copyright 2015 Олег Мілованов . Всі права захищені
Яндекс.Метрика
Назад до вмісту | Назад до головного меню